İlham Veren Hikayeler

16 Oct

Etkinlik Detayları

Adana’da Çocuk Olmak olarak düzenlediğimiz “İlham Veren Hikayeler” etkinliğinde ilk konuğumuz “Kızım Çizdi Ben Yazdım” kitabının yazarı Çiğdem SEZER (Mühendis Anne). Daha önce röportajını da paylaştığımız Adana’da yaşayan Çiğdem SEZER, anne olma yolunda yaşadığı umut ve mücadele dolu hikayesini bizlerle paylaşacak. Uzun soluklu tüp bebek serüveni, sevginin gücü, umudun iyileştirdikleri, kazanılanlar ve kaybedilenlerden bahsedecek.

Çocuk sahibi olmak, hele ki tüp bebekle çocuk sahibi olmak kimi zaman zorlu bir süreç olabilmekte. Bu yöntemle çocuk sahibi olanlar, olmak isteyenler veya bu yola yeni başlayanlar, düşünceleriniz, hikayeleriniz, motivasyonlarınız, hayal kırıklıklarınız hepsi paylaşmaya değer. Mesela, yine bu yolla bebek sahibi olan ve motivasyonunu Nefes Eğitim’inden alan ve sonrasında Nefes Koçu olan Merve Hanım’da aramızda olacak ve hikayesinden bahsedecek.

Bu sohbetlerde en önemli ihtiyaçlarımızdan olan “paylaşma” ihtiyacımızı temel aldık ve hayatta bir şeyler başarmış, anılar biriktirmiş, üreten, fayda sağlayan, kişilerden ilham veren hikayeler dinlemenin, üzerine birlikte konuşmanın bizim hayat motivasyonumuzu da arttıracağını düşündük.Yüreklerinize seslenecek bu buluşmaya sizleri davet ediyoruz.

Katılım instagram üzerinden sağlanmaktadır. @adanadacocukolmak

PAYLAŞ

Zaman

(Pazartesi) 19:00

Yer

Nöbetçi Kütüphane Noyan Esen Şubesi

Help us improve the translation for your language

You can change any text by clicking on (press Enter after changing)