İnci Krallığı Prensesleri Müzikali

22 23 Mar Mar

Etkinlik Detayları

Oyun adı: İNCİ KRALLIĞI PRENSESLERİ MÜZİKALİ
Seanslar: 10:00 / 12:30 / 14:00
Süre : 55 dk
Yaş: +2

OYUNCULAR : Fatoş Baş, Hamza Yazıcı,Göktuğ Tasan, Recep Usta, Okan Has, Bülent Gençak, Gül Arda, Sertaç Güder.

Oyun Konusu: Uçsuz bucaksız okyanusların en büyük en güzel resifi Mercan Resif’inin merkezi İnci Krallığı’nda tüm okyanusların tek hakimi Kral Okeanus kızları Prenses Pearly ve Prenses Shinley ile birlikte yaşarmış.
Krallığın herkes tarafından çok sevilen Kraliçesi Pearlyshinely suların kirlenmesi sonucu hastalanmış ve şifa ülkesinde uyuyormuş.
Bir gün İnci Krallığına okyanus ve denizlerin tek uçan atı efsanevi Pegasus gelmiş ve Kral Okeanus’a bir haber getirmiş. Suların kirliliği hızla artmaktaymış. Bu durum sadece su altında yaşayan canlıları değil tüm insanlarıda etkilemekteymiş.
Kral Okeanus Suların Kirliliğine karşı mücadele etmek için yola koyulup tüm su altı krallıkları ve ülkelerini dolaşıp kral ve kraliçelerini toplayarak Mavi Berrak Sular Konseyini yeniden kurmaya karar vermiş.
Fakat onun yokluğunda ülkeyi kızlarından birine emanet etmesi gerekiyormuş. Bunun için kızlarından birini Kraliçe seçmesi gerekmekteymiş.
Kral Okeanus iki kızı arasında kararsız kalmış. Acaba İnci Krallığının prensesi kim olacak ve sihirli inci tacı kim takacak?
Prenses Pearly ve Prenses Shinley’in masalını gelin hep beraber izleyelim ve su altının büyülü dünyasını hep beraber yaşamaya hazır olun.

PAYLAŞ

Zaman

22 (Çarşamba) 10:00 - 23 (Perşembe) 16:00

Yer

Help us improve the translation for your language

You can change any text by clicking on (press Enter after changing)