Yeni Bi’ Fest Gazino Geceleri

28 Apr

Etkinlik Detayları

Gazino Kültürünün Canlanmasına 4 Yıldır Katkıda Bulunan Yeni Bi’ Fest’in  Yaratıcılarından ‘’Gazino Geceleri’’ şimdi İstanbul, Adana ve İzmir’de.

Türkiye’nin bir dönemine damgasını vurmuş, mezenin, muhabbetin ve müziğin en keyifli halinin yaşatıldığı, hatıralarımızdan silinmeyen gazino eğlenceleri, çok özel bir kadroyla bir kez daha canlanıyor. Yaklaşık 40 yıldır fantezi müzik alanında kendine özgü tarzıyla Türk müziğine damga vuran Ümit Besen, 7’den 70’e herkesin ezberlediği şarkıları ile Yeni Bi’ Fest Gazino Geceleri’nde sizlere gazino keyfini doyasıya yaşatacak.

Yıllarca buğulu ,unutulmaz ve güçlü sesiyle hafızalarımıza kazınan Yeliz , geçmişle bugünü Harika şarkılarıya gazino sahnesinde harmanlarken , son yıllarda Türkiye’nin en eğlenceli topluluklarından biri olanAnason Orkestrası ise geniş repertuvarı ile sizleri Türk Pop tarihinde eğlenceli bir yolculuğa çıkaracak.

Yeni Bi’ Fest Gazino Geceleri, İstanbul’da başlayarak, Adana ve İzmir’de devam edecek özel bir turne ile gazino kültürünü günümüze taşıyacak.

Yeni Bi’ Fest Gazino Geceleri, meze, müzik ve muhabbet ileşenlenecek sofraları, masalı oturma düzeni ve fix  menü uygulaması ile efsaneleşmiş gazino kültürünü size hatırlatmaya ve yeniden yaşatmaya fazlasıyla hazır. Kaçırmamak için masanızı ayırtmayı unutmayın!

Turne Programı
31 Mart The Ritz-Carlton, İstanbul  / Ümit Besen – Yeliz – Anason Orkestrası
28 Nisan Sheraton Grand Adana Hotel / Ümit Besen – Yeliz – Anason Orkestrası
8 Nisan Swissotel Büyük Efes İzmir / Ümit Besen – Yeliz – Anason Orkestrası

NOT: Tüm etkinliklerde kapı açılış saati 20:00’dır.

PAYLAŞ

Zaman

(Cuma) 20:00

Yer

Sheraton Grand Adana Otel

Sheraton Grand Adana Otel

36.994888335.3377533

Help us improve the translation for your language

You can change any text by clicking on (press Enter after changing)